شنبه بیست و هفنم اردیبهشت  1399 

برگزاری دوره ترویجی تحت وب وبینار "اصول بهداشت و بیماری‌ها در مزارع پرورش میگو"

دوره ترویجی تحت وب (وبینار) با عنوان"اصول بهداشت و بیماری‌ها در مزارع پرورش میگو"توسط محقق هیات علمی موسسه (پژوهشکده میگوی کشور _ بوشهر) جناب آقای دکتر خلیل پذیر برگزار می گردد.
اطلاعیه ها | بازدید: 517 مرتبه | 1 نظر
به اطلاع کلیه محققین، بهره برداران، مروجان  و همکاران محترم می رساند که دوره ترویجی تحت وب (وبینار) با عنوان " اصول بهداشت و بیماری‌ها در مزارع پرورش میگو " توسط محقق هیات علمی موسسه (پژوهشکده میگوی کشور _ بوشهر) جناب آقای دکتر خلیل پذیر در روز دوشنبه مورخ 1399/02/29  ساعت 11 الی 13 از طریق سامانه وبینار برگزار می گردد. از علاقه مندان به حضور در این دوره دعوت می شود نسبت به ثبت نام خود در سامانه وبینار به آدرس https://vc.areeo.ac.ir  اقدام نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق دفتر معاونت ترویج موسسه به شماره 02188381073 با جناب آقای عدالت تماس حاصل فرمایید.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code
پرسش
موافقم 0
مخالفم 0
رودابه روفچائی   (دوشنبه 29 اردیبهشت 1399)
به نام خدا متاسفانه مدیریت و برنامه ریزی دوره های یاد شده از شرایط اطلاع رسانی و ظرفیت پذیرش در خورد با توجه به شرایط سرعت اینترنتی ایستگاهها و مراکز تحقیقاتی کشور برخوردار نیست. از آنجائیکه نیت برگزاری بر روی کسب امتیاز برای مدرس و پرسنل تعریف شده ......دغدغه ی رعایت عدالت برخورداری همه نیروها برای سیاست گزاران متاسفانه مطرح نیوده است . باشد تا شاهد تحول نگرش در سیاست گزاریها باشیم .آمین! با آرزوی بهروزی