دستور العمل فنی شیوه محاسبه تاثیر عوامل مدیریتی و قهریه موثر در تولید مزارع پرورش ماهيان گرمابي
چهارشنبه 29 خرداد 1398

دستور العمل فنی شیوه محاسبه تاثیر عوامل مدیریتی و قهریه موثر در تولید مزارع پرورش ماهيان گرمابي

کتاب های منتشره سال 97    |    1080 بازدید    |    سال انتشار: 1397    |    قیمت: 126000 ریال   

خلاصه:  این کتاب منتج از نتایج طرح بیمه انواع محصولات کشاورزی و دامی می‌باشد که در قالب 4 محور ارزيابي ريسك در امور مديريتي و غير مديريتي، بررسي و بازنگري فرمهاي بيمه‌ گري و تعيين خسارت و بازنگري آيين نامه بيمه، ارائه فرمول جديد در بيمه آبزيان پرورشي و در نهايت ارائه راهنماي علائم مميزه مورد بررسی قرار گرفته و در قالب جداول و ضرايب ارائه شده است.

عنوان کتاب به زبان اصلی:
مؤلفین:‌ دکتر همایون حسین زاده صحافی,دكتر منصور شریفیان,دکتر عباس متین فر
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب "دستور العمل فنی شیوه محاسبه تاثیر عوامل مدیریتی و قهریه موثر در تولید مزارع پرورش ماهيان گرمابي " نتیجه پژوهش ‌های مولفان آقای دکتر همایون حسین زاده صحافی، آقای دكتر منصور شریفیان و آقای دکتر عباس متین فر  (از اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می باشد که در 64 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
امروزه عوامل بسياري در امر بيمه آبزيان پرورشي دخيل هستند كه به رغم وجود ساختار بيمه در كشور نيازمند توجه به جنبه‌ هاي مختلف اين عوامل همچنان محسوس است. طرح بیمه انواع محصولات کشاورزی و دامی با هدف ارزيابي ريسك در فرآيند بيمه و بازبيني روند بيمه براي ايجاد مدلي به منظور مديريت بهينه در بيمه ماهيان گرم آبي در كشور  اجرا گرديد . این کتاب منتج از نتایج طرح مذکور می‌باشد که در قالب 4 محور ارزيابي ريسك در امور مديريتي و غير مديريتي، بررسي و بازنگري فرمهاي بيمه‌ گري و تعيين خسارت و بازنگري آيين نامه بيمه، ارائه فرمول جديد در بيمه آبزيان پرورشي و در نهايت ارائه راهنماي علائم مميزه مورد بررسی قرار گرفته و در قالب جداول و ضرايب ارائه شده است.  
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code