دستور العمل فنی شیوه محاسبه تاثیر عوامل مدیریتی و قهریه موثر در تولید مراکز تکثیر ماهيان گرمابي
چهارشنبه 29 خرداد 1398

دستور العمل فنی شیوه محاسبه تاثیر عوامل مدیریتی و قهریه موثر در تولید مراکز تکثیر ماهيان گرمابي

کتاب های منتشره سال 97    |    1122 بازدید    |    سال انتشار: 1397    |    قیمت: 118000 ریال   

خلاصه:  این کتاب منتج از نتایج طرح بیمه انواع محصولات کشاورزی و دامی می‌باشد که در قالب 4 محور ارزيابي ريسك در امور مديريتي و غير مديريتي، بررسي و بازنگري فرمهاي بيمه‌ گري و تعيين خسارت و بازنگري آيين ‌نامه بيمه، ارائه فرمول جديد در بيمه آبزيان پرورشي و در نهايت ارائه راهنماي علائم مميزه مورد بررسی قرار گرفته و در قالب جداول و ضرايب ارائه شده است.

عنوان کتاب به زبان اصلی:
مؤلفین:‌ دکتر همایون حسین زاده صحافی,دكتر منصور شریفیان ,دکتر حسینعلی عبدالحی
مترجمین:
کتاب " دستور العمل فنی شیوه محاسبه تاثیر عوامل مدیریتی و قهریه موثر در تولید مراکز تکثیر ماهيان گرمابي" نتیجه پژوهش ‌های مولفان آقای دکتر همایون حسین زاده صحافی، آقای دكتر منصور شریفیان، آقای دکتر حسینعلی عبدالحی (از اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می باشد که در 53 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
طرح بیمه انواع محصولات کشاورزی و دامی با هدف مطالعه امکان ‌پذیری بیمه مراکز تکثیر ماهيان گرم آبي در كشور  اجرا گرديد. این کتاب منتج از نتایج طرح مذکور می‌باشد که در قالب 4 محور ارزيابي ريسك در امور مديريتي و غير مديريتي، بررسي و بازنگري فرمهاي بيمه‌ گري و تعيين خسارت و بازنگري آيين ‌نامه بيمه، ارائه فرمول جديد در بيمه آبزيان پرورشي و در نهايت ارائه راهنماي علائم مميزه مورد بررسی قرار گرفته و در قالب جداول و ضرايب ارائه شده است.  
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code