كارنامه فعاليت هاي مؤسسه تحقيقات علوم شيلاتی کشور در سال 1398
دوشنبه 24 آذر 1399

كارنامه فعاليت هاي مؤسسه تحقيقات علوم شيلاتی کشور در سال 1398

کتاب های منتشره سال 99    |    710 بازدید    |    سال انتشار: 1399    |    قیمت: 280000 ریال   

خلاصه:  هدف از انتشاراین کتاب، بیان عملکرد سالانه فعالیتهای ستاد موسسه، پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی مستقر در استانهای ساحلی و غیرساحلی در هر سال و طرح دستاوردها و فعالیتهای شاخص به انجام رسیده توسط اعضاء هیأت علمی و محققین در ستاد و مراکز تابعه موسسه می‌باشد.

عنوان کتاب به زبان اصلی:
مؤلفین:‌ سیدجلیل ذریه‌زهرا,گل¬اندام آل¬علی
مترجمین:
موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور با رسالت انجام تحقیقات کاربردی  انتقال یافته‌های علمی و دستاوردهای پژوهشی به ذینفعان و با رویکرد توسعه تعامل با سازمانهای اجرایی و برابر سیاست‌های مدون، اقدام به اجرای طرح‌ها و پروژه‌‌های تحقیقاتی در موضوعات مختلف و متنوع شیلاتی می‌نماید. هدف از انتشار دستاوردها و فعالیت‌های ستاد موسسه، پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی مستقر در استان‌های ساحلی و غیر ساحلی در هر سال، بیان عملکرد سالانه و انتشار دستاوردها و فعالیت‌های شاخصی می‌باشد که توسط اعضاء هیأت علمی و محققین موسسه با موفقیت به انجام رسیده است. برای تحقق این مهم، با بهره‌گیری از تجهیزات آزمایشگاهی، امکانات کارگاهی و شناورهای تحقیقاتی از طریق اجرای دهها طرح و پروژه در زمینه‌های تکثیر و پرورش، ژنتیک ، مدیریت ذخایر، بهداشت و بیماریهای آبزیان، فرآوری، زیست‌فناوری، بازسازی ذخایر، اکولوژی و ارزیابی اقتصادی- اجتماعی بوده است.
امید است مجموعه حاضر اقدامی موثر در راستای آشنایی بیشتر مسئولان، ذینفعان و علاقمندان بویژه موجب افزایش بهره‌وری اثربخش و راندمان تولید در عرصه‌های مختلف شیلاتی گردد.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code