راهنمای عملیات آبزی پروری در قفس های پلی اتیلن  شناور
شنبه 8 تیر 1398

راهنمای عملیات آبزی پروری در قفس های پلی اتیلن شناور

کتاب های منتشره سال 96    |    1034 بازدید    |    سال انتشار: 1396    |    قیمت: 430000 ریال   

خلاصه:  هدف این کتاب، ارائه بازنگری کلی بر تکنیک‌ های پرورشی و مدیریتی مورد نیاز برای کار با قفسهای شناور پرورش ماهی از جنس پلی‌ اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، انواع مواد مورد استفاده، مشخصات فنی و کاربرد عملیاتی آنهاست.مبنای تهیه این کتاب، کمک به ایجاد ظرفیت در کارکنان فنی وارد به مسائل بسیار کاربردی و مدیریت مزارع قفس پرورش ماهی است.

عنوان کتاب به زبان اصلی:
مؤلفین:‌ فرانچسکو کاردیا,آلساندرو لوواتلی
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " راهنمای عملیات آبزی پروری در قفسهای پلی اتیلن شناور " از سوی دکتر سیدمهدی میرحیدری (محقق شرکت سرمایه‎ گذاری جهاد نصر ) ترجمه گردیده است. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی پژوهشگران دکتر سیدرضا سیدمرتضایی و دکتر سیدمحمدوحید فارابی (اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) انجام شده است که در 306 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
هدف این کتاب، ارائه بازنگری کلی بر تکنیک‌ های پرورشی و مدیریتی مورد نیاز برای کار با قفسهای شناور پرورش ماهی از جنس پلی‌ اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، انواع مواد مورد استفاده، مشخصات فنی و کاربرد عملیاتی آنهاست.مبنای تهیه این کتاب، کمک به ایجاد ظرفیت در کارکنان فنی وارد به مسائل بسیار کاربردی و مدیریت مزارع قفس پرورش ماهی است.
بعلاوه، کتاب حاضر برای کلیه کارآفرینان، مدیران و کارکنان درگیر در مبحث قفسهای پرورشی است  که به کمک این  کتاب مرجع می توانند به یک منبع غنی از اطلاعات زیستی و فنی دست یابند که شامل نصب و راه اندازی مزرعه پرورشی برای کل چرخه تولید است. همچنین کتاب حاوی جداول فنی، نمونه گزارشهای روزانه و پیشنهادهای حاصل از سالهای تجربه در زمینه کار میدانی است که با خوانندگان به اشتراک گذاشته شده است.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code