بیماری¬های باکتریایی آزاد ماهیان
جمعه 18 مرداد 1398

بیماری¬های باکتریایی آزاد ماهیان

کتاب های منتشره سال 95    |    1308 بازدید    |    سال انتشار: 1395    |    قیمت: 130000 ریال   

خلاصه:  این کتاب مشتمل بر مهم¬ترين بيماريهاي باكتريايي ماهيان سردآبي است و در آن علت ¬شناسي، اپيدميدلوژي،‌ علائم باليني و كالبد گشايي، راههاي تشخيص،‌ كنترل و پيشگيري و درمان این بیماری ها به صورت كاربردي همراه با تصاوير رنگي ارائه شده است.

عنوان کتاب به زبان اصلی:
مؤلفین:‌ -دکتر سید¬جلیل ذریه¬زهرا,دکتر میلاد عادل-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب "بیماریهای باکتریایی آزاد ماهیان" نتیجه پژوهش های مؤلفان دکتر سیدجلیل ذریه زهرا (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) و دکتر میلاد عادل (دانش آموخته دکتری پژوهش محور) می باشد که در 111 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
این کتاب مشتمل بر مهمترين بيماريهاي باكتريايي ماهيان سردآبي است و در آن علت شناسي، اپيدميدلوژي،‌ علائم باليني و كالبد گشايي، راههاي تشخيص،‌ كنترل و پيشگيري و درمان این بیماریها به صورت كاربردي همراه با تصاوير رنگي ارائه شده است. مجموعه حاضر براي همه افراد علاقمند به آبزي پروري که در كانونهاي علمي از جمله  پژوهشكده ها و موسسات تحقيقاتي مشغول به فعالیت می باشند. كتاب حاضر از نوع كتاب تخصصي در رشته بهداشت و بيماريهاي آبزيان و ابتكار جديدي است بويژه براي کارشناسان و دانشجويان در رشته‌هاي دامپزشكي، شيلات و آبزيان و افرادی که در زمينه پرورش ماهي بويژه پرورش ماهي قزل آلا در كشور سرمايه گذاري كرده اند و در مزارع پرورش مشغول فعالیت مي‌ باشند، بسيار مفيد خواهد بود . 
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code