کاربرد زیست یارها (پروبیوتیک ها ) در آبزی پروری نوین
جمعه 18 مرداد 1398

کاربرد زیست یارها (پروبیوتیک ها ) در آبزی پروری نوین

کتاب های منتشره سال 95    |    1149 بازدید    |    سال انتشار: 1395    |    قیمت: 200000 ریال   

خلاصه:  این کتاب حاصل تلاش مجدانه نگارنده در طول یک دهه به منظور تالیف دانسته‌ها و تجربیاتش ‌در راستای بهبود و گسترش علم نوین آبزی پروری با کمک زیست‌یارها (پروبیوتیک‌ها) در ایران و جهان است. و مهم‌ترین هدف آن ارائه اطلاعات جدید، همسو با نشریات معتبر، مجامع علمی، پایگاه‌های اطلاعاتی و کتب منتشره به علاقمندان است.

عنوان کتاب به زبان اصلی: کاربرد زیست یارها (پروبیوتیک ها ) در آبزی پروری نوین
مؤلفین:‌ -دکتر سعید ضیایی نژاد-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب "کاربرد زیست یارها (پروبیوتیک ها ) در آبزی پروری نوین" نتیجه پژوهش های دکتر سعید ضیایی نژاد (عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان) می باشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی دکتر مریم میربخش (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) انجام شده است که که در 172 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
اهمیت روزافزون زیست ‌یارها سبب طراحی و تولید انواع بسیار گوناگون فرآورده‌های آن و انتشار بی شمار مقالات علمی در این زمینه شده است. در سالهای اخیر، اهمیت، مقبولیت و مصرف فرآورده‌های زیست‌یار (پروبیوتیک ها) تا به آنجا گسترش یافته است که انواع زیست‌یارها ویژه حیوانات نیز تولید می‌شوند و بفروش می‌رسند. با این وجود، دانش استفاده از زیست‌یارها در آبزی‌پروری علمی کاملا نوپا و جدید است. لذا، کتاب حاضر در هفت بخش کوشیده است تا با رفع خلاء علمی موجود، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مرتبط را در اختیار متخصصان، پرورش‌دهندگان و نیز دانشجویان شیلات و پرورش آبزیان،  زیست‌شناسی و سایر علاقمندان قرار دهد.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code