آشنایی با میگوی سفید غربی (بیولوژی، آناتومی، تکثیر و پرورش، بهداشت و بیماریها)
جمعه 18 مرداد 1398

آشنایی با میگوی سفید غربی (بیولوژی، آناتومی، تکثیر و پرورش، بهداشت و بیماریها)

کتاب های منتشره سال 94    |    889 بازدید    |    سال انتشار: 1394    |    قیمت: 230000 ریال   

خلاصه:  این مجموعه حاصل دستاوردهای تحقیقاتی پیرامون این گونه می باشد که در موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از سوی مولف و سایر همکاران حاصل شده و به منظور آشنایی با بیولوژی، آناتومی، تکثیر و پرورش و بهداشت و بیماریهای این گونه تالیف گردیده است.

عنوان کتاب به زبان اصلی: آشنایی با میگوی سفید غربی (بیولوژی، آناتومی، تکثیر و پرورش، بهداشت و بیماریها)
مؤلفین:‌ -دکتر محمد افشارنسب-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " آشنایی با میگوی سفید غربی (بیولوژی، آناتومی، تکثیر و پرورش، بهداشت و بیماریها)" نتیجه پژوهش ‌های مولف جناب آقای دکتر محمد افشارنسب (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور)) می¬باشد که در 280 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
میگوی سفید غربی از گونه هایی است که با دارا بودن ویژگیهایی از جمله امکان ذخیره سازی بالاتر از گونه های ببری سبز، ببری سیاه و سفید هندی، تحمل پذیری در دامنه شورهای 45-5 در هزار، استفاده از غذای با پروتئین گیاهی، رشد سریعتر، تولید پست لاروهای بیشتر در مقایسه با سایر گونه های میگو و مقاومت بیشتر در مقابل بیماریهای مختلف از جمله بیماری لکه سفید، امروزه به عنوان مهمترین گونه پرورشی شناخته میشود. در این راستا و به منظور انجام تحقيقات پيرامون این گونه، شناسایی دقیقی از ویژگیها و خصوصیات آن ضروری است. 
این مجموعه حاصل دستاوردهای تحقیقاتی پیرامون این گونه می باشد که در موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از سوی مولف و سایر همکاران حاصل شده و به منظور آشنایی با بیولوژی، آناتومی، تکثیر و پرورش و بهداشت و بیماریهای این گونه تالیف گردیده است. این مجموعه می تواند  مورد استفاده اساتید، دانشجویان، متخصصین و پرورش دهندگان میگو قرار گیرد. همچنین در بخش هایی از کتاب از دستاورد محققین سایر کشورها نیز به منظور ارتقاء کیفی مطالب بهره¬برداری گردیده است.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code