مبانی فیزیولوژی و اندوکرینولوژی ماهی
شنبه 19 مرداد 1398

مبانی فیزیولوژی و اندوکرینولوژی ماهی

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    712 بازدید    |    سال انتشار: 1393    |    قیمت: 180000 ریال   

خلاصه:  منابع علمی در زمینه فیزیولوژی و آندوکرینولوژی آبزیان و بویژه ماهی و بصورت جامع در اختیار نبوده و امید است این اثر بتواند خلاء موجود را مرتفع ساخته و استادان محترم دانشگاهها، دانشجويان عزيز، كارشناسان و توليدكنندگان گرامي بهره‌برداري لازم از اين مجموعه داشته باشند.

عنوان کتاب به زبان اصلی: مبانی فیزیولوژی و اندوکرینولوژی ماهی
مؤلفین:‌ -دكتر همایون حسین زاده صحافی-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " مبانی فیزیولوژی و اندوکرینولوژی ماهی " نتیجه پژوهش ‌های مولف دکتر همایون حسین زاده صحافی (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) میباشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی عضو هیئت علمی موسسه (آقای دکتر محمود بهمنی) انجام شده است که از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
استعدادهاي بالقوه و بالفعل در اقصي نقاط كشور و در اختيار بودن نيروهاي متخصص و متفكر و حضور اندیشمندان و محققین در زمینه فیزیولوژی آبزیان  فرصت و شرايطي را فراهم نموده است كه در حوزه بکارگیری علوم فیزیولوژی و فارماکولوژی در تکثیر و پرورش آبزیان و نیز مدیریت بر ذخایر دریایی گامهاي بلندي برداشته شود. با این وجود، منابع علمی در زمینه فیزیولوژی و آندوکرینولوژی آبزیان و بویژه ماهی و بصورت جامع در اختیار نبوده و امید است این اثر بتواند خلاء موجود را مرتفع ساخته و استادان محترم دانشگاهها، دانشجويان عزيز، كارشناسان و توليدكنندگان گرامي بهره‌برداري لازم از اين مجموعه داشته باشند.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code