راهنماي كاربردي مخاطرات، ايمني و بهداشت در امور پژوهشي و آزمايشگاهي  ( جلد دوم : آشنايي با مخاطرات تجهيزات آزمايشگاهي و نمونه‌برداري)
شنبه 19 مرداد 1398

راهنماي كاربردي مخاطرات، ايمني و بهداشت در امور پژوهشي و آزمايشگاهي ( جلد دوم : آشنايي با مخاطرات تجهيزات آزمايشگاهي و نمونه‌برداري)

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    547 بازدید    |    سال انتشار: 1391    |    قیمت: 0 ریال   

خلاصه:  هدف اصلی از تألیف این کتاب ارائه اطلاعات ایمنی و بهداشت برای پژوهشگران و متخصصيني مي باشد كه در امور مربوط آبزيان و اكوسيستم هاي آبي مشغول به كار هستند. در تدوين مطالب كتاب تلاش شده است از منابع علمی متنوع وتصاویر و شکل‌های مرتبط استفاده شود تا ارتقاء دانش ایمنی پرسنل شاغل در آزمایشگاه‌ها با سرعت و سهولت انجام شود.

عنوان کتاب به زبان اصلی: راهنماي كاربردي مخاطرات، ايمني و بهداشت در امور پژوهشي و آزمايشگاهي ( جلد دوم : آشنايي با مخاطرات تجهيزات آزمايشگاهي و نمونه‌برداري)
مؤلفین:‌ دکتر نيما پورنگ,مهندس مهرناز بني‌اعمام ,دكتر عباسعلي مطلبي
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " راهنماي كاربردي مخاطرات، ايمني و بهداشت در امور پژوهشي و آزمايشگاهي (جلد دوم : آشنايي با مخاطرات تجهيزات آزمايشگاهي و نمونه‌برداري)"  نتیجه پژوهش ‌های مولفان دکتر نيما پورنگ ، دكتر عباسعلي مطلبي (از اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) و مهندس مهرناز بني‌اعمام میباشد که در 220 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
بررسی‌ها نشان می‌دهد که محیط‌های آزمایشگاه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های جدید در ابزار و وسایل آزمایشگاهی بیشتر از محیط‌های صنعتی در معرض مخاطرات و حوادث ناشی از کار قرار دارند. به منظور کاهش آمار حوادث در محیط‌های آزمایشگاه و ایجاد محیطی امن و در نتیجه کاهش هزینه‌های مربوطه، افزایش بهره‌وری و از همه مهم‌تر حفاظت و صیانت از کارکنان، در ایمنی باید رویکرد پیشگیرانه مدنظر قرار گیرد و یکی ازعوامل فوق‌العاده مهمی که می‌تواند در این راه به ما کمک کند «فرهنگ ایمنی» است.
هدف اصلی از تألیف این کتاب ارائه اطلاعات ایمنی و بهداشت برای پژوهشگران و متخصصيني مي باشد كه در امور مربوط آبزيان و اكوسيستم هاي آبي مشغول به كار هستند. در تدوين مطالب كتاب تلاش شده است از منابع علمی متنوع وتصاویر و شکل‌های مرتبط استفاده شود تا ارتقاء دانش ایمنی پرسنل شاغل در آزمایشگاه‌ها با سرعت و سهولت انجام شود.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code