مديريت ذخاير آبزيان
یک شنبه 20 مرداد 1398

مديريت ذخاير آبزيان

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    670 بازدید    |    سال انتشار: 1391    |    قیمت: 70000 ریال   

خلاصه:  مجموعه حاضر مديريت ذخاير را به شكل كامل و نه مختص منطقه اي خاص مورد بررسي قرار مي دهد . اطلاعات حاصل از گشت هاي تحقيقاتي و نمونه برداري از مناطق تخليه صيد، تجزيه و تحليل داده ها و محاسبه پارامترها و كاربرد آنها در مديريت بر ذخاير توضيح داده شده و تلاش شده است که مديران ، محققين و دانشجويان به كاربرد اطلاعاتي كه از تحقيقات دريايي بدست مي آيد ، بيشتر آشنا شوند.

عنوان کتاب به زبان اصلی: مديريت ذخاير آبزيان
مؤلفین:‌ -دكتر نصير نياميمندي-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " مدیریت ذخایر آبزیان " نتیجه پژوهش های محقق آقای دکتر نصیر نیامیمندی (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می باشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی جناب آقای دکتر تورج ولی نسب (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) انجام شده است که که در 234 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
گستردگي اقيانوس ها و درياها در كره زمين ممكن است اين موضوع را در ذهن القا نمايد كه جوامع صيادي نيز داراي چنين گستردگي مي باشند و يا اكوسيستم هاي بسيار متنوعي در دريا وجود دارد كه نياز به مدل هاي متعددي جهت حفاظت و مديريت بر آنها مي باشد.لذا، روش هاي متعددي كه مديران مي توانند با استفاده از آنها به پايداري اكوسيستم كمك نمايند و تداوم صيادي را در منطقه داشته باشند توضيح داده شده است.
مجموعه حاضر  مديريت ذخاير را به شكل كامل و نه مختص منطقه اي خاص مورد بررسي قرار مي دهد . اطلاعات حاصل از گشت هاي تحقيقاتي و نمونه برداري از مناطق تخليه صيد، تجزيه و تحليل داده ها و محاسبه پارامترها و كاربرد آنها در مديريت بر ذخاير توضيح داده شده و تلاش شده است که مديران ، محققين و دانشجويان به كاربرد اطلاعاتي كه از تحقيقات دريايي بدست مي آيد ، بيشتر آشنا شوند.         
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code