مبانی ژنتیک آبزیان
چهارشنبه 23 مرداد 1398

مبانی ژنتیک آبزیان

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    732 بازدید    |    سال انتشار: 1388    |    قیمت: 30000 ریال   

خلاصه:  مبانی علم ژنتیک و تازه‌های این علم با گرایش و اهميت مباحث ژنتيكي در زمينه آبزيان كه از وجوه مختلف مورد استفاده قرار مي‌گيرند از جمله مطالب كتاب است كه مي‌تواند مورد استفاده متخصصين به اين علوم قرار گيرد.

عنوان کتاب به زبان اصلی: مبانی ژنتیک آبزیان
مؤلفین:‌ دکتر مهدی یوسفیان
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " مباني ژنتيك آبزيان " نتیجه پژوهش ‌های مولف دکتر مهدی یوسفیان (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می¬باشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی عضو هیئت علمی موسسه (آقای دکتر سیروس امیری نیا) انجام شده است که در 193 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
از مطالعات اوليه انسان در خصوص وراثت بين افراد قرنها مي‌گذرد. با كشف DNA به عنوان ماده ژنتيكي و شناخت ساختار مولكولي و ويژگي‌هاي اين ماده حياتي، نقطه عطفي در علم ژنتيك بوجود آمد. از آن پس هر روزه دامنه اين مطالعات توسعه يافت و وسعت و عمق اين شيوه تحقيقات بحدي رسيده است كه محققين نيازمند تحقيق مستمرند تا تنها در يك شاخه از علم ژنتيك و از تازه‌هاي اين علم باخبر باشند.
مبانی علم ژنتیک و تازه‌های این علم با گرایش و اهميت مباحث ژنتيكي در زمينه آبزيان كه از وجوه مختلف مورد استفاده قرار مي‌گيرند از جمله مطالب كتاب است كه مي‌تواند مورد استفاده متخصصين به اين علوم قرار گيرد. 
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code