بیماریهای ویروسی میگو
چهارشنبه 23 مرداد 1398

بیماریهای ویروسی میگو

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    810 بازدید    |    سال انتشار: 1386    |    قیمت: 30000 ریال   

خلاصه:  مجموعه حاضر به اهميت توجه به بيماريهاي ميگو و اثر آن در توليد ، آناتومي و مرفولوژي ميگو ، معرفي مهمترين بيماريهاي ويروسي مبگو پرداخته و راههاي پيشگيري و كنترل اين بيماريها را ارائه كرده است .

عنوان کتاب به زبان اصلی: بیماریهای ویروسی میگو
مؤلفین:‌ -محمد افشارنسب-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " بیماریهای ویروسی میگو " نتیجه پژوهش ‌های مولف دکتر محمد افشارنسب (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می¬باشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی عضو هیئت علمی موسسه (آقای دکتر عیسی شریف پور) انجام شده است که که در 206 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
به رغم ويژگيهاي ميگو براي تكثير و پرورش به عنوان يك كالاي با ارزش غذائي بالا، توسعه آن با بروز تعداد زيادي بيماري همراه شده است كه هر ساله موجب خسارت شديدي به توليدكنندگان و صاحبان اين رشته توليدي مي شود. با تمام تلاشي كه در جهت استفاده از روشهاي مناسب به منظور پيشگيري و كنترل از بيماريها مي شود، اما پاره اي از بيماريها بویژه بيماريهاي ويروسي در اين صنعت سالانه موجب از بين رفتن هزاران تن ميگو و ميليونها دلار خسارت گرديده است.
مجموعه حاضر به اهميت توجه به بيماريهاي ميگو و اثر آن در توليد ، آناتومي و مرفولوژي ميگو ، معرفي مهمترين بيماريهاي ويروسي مبگو پرداخته و راههاي پيشگيري و كنترل اين بيماريها را ارائه كرده است .
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code