اصول ارزيابي ذخاير آبزيان
چهارشنبه 23 مرداد 1398

اصول ارزيابي ذخاير آبزيان

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    1597 بازدید    |    سال انتشار: 1375    |    قیمت: 13000 ریال   

خلاصه:  این کتاب شامل مجموعه اطلاعات تاليف شده از چندين كتاب مرجع ارزيابي ذخاير است و در خصوص مفاهيم ذخيره٬ اهداف ارزيابي ذخاير ٬ فاكتورهاي رشد ٬ مرگ و مير و اصول مديريت بر ذخاير اطلاعات جامعي در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌دهد.

عنوان کتاب به زبان اصلی: اصول ارزيابي ذخاير آبزيان
مؤلفین:‌ دکتر افشين پارسامنش
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " اصول ارزيابي ذخاير آبزيان " نتیجه پژوهش ‌های مولف دکتر افشين پارسامنش   (پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می¬باشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی محققان مهندس کامبوزیا خورشیدیان و مهندس کاووس خورشیدیان  انجام شده است که که در 169 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
اغلب متون موجود در زمینه ارزیابی ذخایر خواننده را در هزارتوی پیچیده معادله ها و روابط ریاضی سرگردان می کنند بطوریکه پس از درک (احتمالی) تنها بخشی از آنها، نه تنها رمقی برای وی باقی نمی ماند بلکه پرداختن به مسائل مدیریتی ماهیگیری ها و جنبه های مختلف آنها نیز فراموش می شوند. به همین علت در تنظیم مباحث این متن سعی شده تا مسئله مدیریت ماهیگیری ها نیز مورد توجه قرا رگیرد. تلاش شده متن حاضر نقطه شروعی برای ایجاد علاقه درمتخصصین فارسی زبان زیست شناسی و علوم شیلاتی محسوب  گردد.
این کتاب شامل مجموعه اطلاعات تاليف شده از چندين كتاب مرجع ارزيابي ذخاير است و در خصوص مفاهيم ذخيره٬ اهداف ارزيابي ذخاير  ٬ فاكتورهاي رشد  ٬  مرگ و مير و اصول مديريت بر ذخاير  اطلاعات جامعي در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌دهد.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code