اطلس جلبكهاي دريايي سواحل خليج فارس و درياي عمان
چهارشنبه 23 مرداد 1398

اطلس جلبكهاي دريايي سواحل خليج فارس و درياي عمان

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    2094 بازدید    |    سال انتشار: 1388    |    قیمت: 300000 ریال   

خلاصه:  کتاب در مورد گياهان دريايي (شناسايي، تعيين پراكنش و بيوماس جلبكهاي سبز، قرمز و قهوه‌اي) در سواحل جنوب كشور عمدتاً در آبهاي درياي عمان و بخشي از آبهاي خليج فارس می‌باشد.

عنوان کتاب به زبان اصلی: اطلس جلبكهاي دريايي سواحل خليج فارس و درياي عمان
مؤلفین:‌ -دکتر کیومرث روحانی قادیکلائی ,مهندس بایرام محمد قرنجیک-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب اطلس جلبكهاي دريايي سواحل خليج فارس و درياي عمان نتیجه پژوهش های محققین مرکز تحقیقات شیلاتی آبهای دور و پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان ( آقای دکتر کیومرث روحانی قادیکلائی و آقای مهندس بایرام محمد قرنجیک) می باشد که در 202 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
اطلس جلبك‌هاي خليج فارس و درياي عمان كه منتج از اجراي دو پروژه تحقيقاتي در خليج فارس و درياي عمان تحت عنوان:  شناسايي، پراكنش و تعيين زي‌توده جلبك‌هاي سبز، قهوه‌اي و قرمز سواحل استان‌هاي سيستان و بلوچستان و هرمزگان كه شامل 150 گونه جلبك سبز،  قرمز و قهوه‌اي است كه توسط موسسه تحقيقات شيلات ايران بچاپ رسيده است. اطلس شامل سه فصل مربوط به جلبك‌هاي سبز، قهوه‌اي و قرمز است كه علاوه بر اشاره به رده، راسته و فاميل گونه‌هاي مورد مطالعه، اقدام به تهيه عكس و شرحي در زمينه ريختار و اكولوژي به دو زبان فارسي و انگليسي است.
کتاب در مورد گياهان دريايي (شناسايي، تعيين پراكنش و بيوماس جلبكهاي سبز، قرمز و قهوه‌اي) در سواحل جنوب كشور عمدتاً در آبهاي درياي عمان و بخشي از آبهاي خليج فارس می‌باشد. 
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code