به گزارش روابط عمومی پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور_ اهواز، در تاریخ 19 بهمن 98 دکتر بهمنی، رئیس و دکتر حافظیه، معاون پژوهش و فناوری مؤسسه ضمن ملاقات با محققین و کارشناسان، از نزدیک در جریان فعالیت های پژوهشکده قرار گرفتند و از آزمایشگاه ها، استخرهای تحقیقاتی و سالن تکثیر ماهیان گرمابی بازدید نمودند و در جلسه شورای پژوهشی پژوهشکده که در سالن جلسات برگزار شد حضور یافتند. خانم دکتر سیمین دهقان، رئیس پژوهشکده به عنوان اولین سخنران ضمن خوش آمدگویی گزارشی از وضعیت جاری پژوهشکده ارائه نمودند. در ادامه دکتر هوشمند، معاون پژوهش و فناوری پژوهشکده نیز گزارشی از وضعیت پژوهشی در سال 98 بیان کردند. سپس رؤسای گروه های پژوهشی آبزی پروری، زیست شناسی و ارزیابی ذخایر، بهداشت و بیماری های آبزیان، بوم شناسی، ایستگاه بندرامام و واحد آموزش و ترویج در گزارش های جداگانه ای وضعیت گروه مربوطه را توضیح داده، نقاط قوت و چالش های پیش روی حوزه پژوهشی خود را برشمردند. در پایان دکتر بهمنی بر آینده پژوهی و تمرکز بر روی چالش های موجوددر صنعت آبزی پروری تأکید نموده، ارتباط با بهره برداران را از مهم ترین اولویت های مؤسسه و محققین برشمردند. در بخش دوم جلسه که با حضور مسئولین واحدهای اداری و پشتیبانی برگزار شد گزارش های کاملی از حوزه پشتیبانی و اداری توسط مهندس انصاری معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و مدیران واحدهای برنامه ریزی و بودجه، مالی، اداری، نقلیه و خدمات، اطلاعات علمی و حراست ارائه گردید. در جمع بندی نهایی دکتر بهمنی، رئیس مؤسسه به سؤالات مطرح شده توسط همکاران پاسخ دادند و ابراز امیدواری نمودند با جذب اعتبارات پیش بینی شده مشکلات موجود برطرف شده و با همت و تلاش همکاران پیشرو و موفق خواهم بود. در پایان ایشان از مدیریت پژوهشکده و مدیران گروه های پژوهشی و واحدها به جهت تلاش و دقت در انجام امور محوله قدردانی نمودند.
برنامه عملکرد دکتر بهمنی، رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور_ اهواز به شرح ذیل می باشد: 
۱- بازدید از آزمایشگاه ها و بخش های تحقیقاتی پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور
۲- نشست صمیمانه و تبادل نظر با اعضای هیات علمی و محققین پژوهشکده
۳- نشست صمیمانه و طرح نظرات و مشکلات و دیدگاهها و تبادل نظر با کلیه پرسنل و همکاران پژوهشکده
۴- نشست و توافق بمنظور همکاری و بهره مندی از ظرفیت های فیمابین با دکتر رزا نژاد رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و هیات همراه
۵- نشست مشترک با مهندس ابوعلی ؛ مدیرکل شیلات خوزستان، معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران و هیات همراه
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code