سه شنبه بیست و سوم اسفند 1401 

رویداد استانی کشاورزی دیجیتال، نمایشگاه تخصصی کالا و خدمات فناورانه

پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور_ اهواز در رویداد استانی کشاورزی دیجیتال، نمایشگاه تخصصی کالا و خدمات فناورانه در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان حضور یافت.
اخبار مهم سایت | بازدید: 179 مرتبه | 0 نظر
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور_ اهواز، این پژوهشکده در رویداد استانی کشاورزی دیجیتال، نمایشگاه تخصصی کالا و خدمات فناورانه در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در تاریخ 21 و 22 اسفندماه سال جاری حضور یافت.
پژوهشکده در این رویداد، دستاوردهای مهم پژوهشی از جمله واکسن های کشته شده آئروموناسی و پلی والان ویبریوزیس_ استرپتوکوکوزیس، مونووالان ویبروزیس و همچنین گزارش های تحقیقاتی طرح و پروژه های شاخص و اثر گذار را به همراه نمایش فیلم معرفی نمود. گفتنی است، این نمایشگاه در دو روز با حضور غرفه هایی از مراکز آموزشی و پژوهشی استان شامل: دانشگاه ها و پژوهشکده ها و شرکت های فناور و دانش بنیان برگزار شد که معاونت های مختلف سازمان جهاد کشاورزی، رئیس پژوهشکده خرما و میوه های گرمسیری، معاون پژوهش و فناوری پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور، مدیرعامل صندوق توسعه بخش کشاورزی استان خوزستان، رئیس پارک علم و فناوری استان، روسای خدمات کشاورزی شهرستان های مختلف استان و نمایندگان دانشگاه ها از آن بازدید نمودند.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code