دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت  1403 

بازدید از پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور_ گیلان

محمدرضا فایضی، مدیر حراست موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از پژوهشکده، ایستگاه های تابعه، مرکز تحقیقات فرآوری آبزیان_ یونیدو و کشتی تحقیقاتی گیلان بازدید کرد.
اخبار مهم سایت | بازدید: 179 مرتبه | 0 نظر
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور_ گیلان، محمدرضا فایضی مدیر حراست موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در سفری دو روزه از پژوهشکده، ایستگاه های تابعه، مرکز تحقیقات ملی فرآوری آبزیان و کشتی تحقیقاتی گیلان بازدید  و نشستی با رئیس پژوهشکده برگزار کرد.
در این نشست، صیادبورانی، رئیس پژوهشکده ضمن خیرمقدم و تشکر از زحمات وی و همکاران آن مجموعه در امورات مرتبط با حراست، حفاظت، ایجاد امنیت و آرامش و همکاری و مساعدت در امورات مرتبط، خواستار حمایت و پشتیبانی موسسه در خصوص تکمیل تجهیزات حفاظتی، بازنگری در چارت سازمانی مرتبط با نیروهای حفاظتی و سایر امور مرتبط شد.
در ادامه این جلسه، ضمن بررسی مشکلات و نیازمندی های پژوهشکده در حوزه های مختلف پژوهشی، پشتیبانی و حفاظتی در خصوص برنامه های سال جاری وپیشرفت فعالیت ها گفتگو و تبادل نظر شد.
همچنین فایضی به همراه کامبیز خدمتی، مدیر حراست پژوهشکده از ایستگاه تحقیقاتی تکثیر و پرورش آبزیان فومن، ایستگاه تحقیقاتی تغذیه و غذای زنده آبزیان و مرکز ملی فرآوری آبزیان بازدید کردند و از نزدیک در جریان امورات مرتبط حفاظتی و حراستی قرار گرفتند . وی در پایان گفتگویی با همکاران آن مجموعه داشته و توصیه های لازم را ارائه داد.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code