چهارشنبه سیزدهم تیر 1403 

برگزاری مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور

مراسم بزرگداشت و تکریم از همکارانی که طی یکسال اخیر به افتخار بازنشستگی نائل آمدند در سالن جلسات پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور برگزار گردید.
اخبار مهم سایت | بازدید: 169 مرتبه | 0 نظر
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور_ گیلان، سه شنبه 12 تیر ماه همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگی مراسم بزرگداشت و تکریم از همکارانی که طی یکسال اخیر به افتخار بازنشستگی نائل آمدند با حضور رئیس و معاونین و همکاران شاغل در سالن اجتماعات پژوهشکده برگزار گردید.
در این مراسم که به منظور قدردانی از تلاش و خدمات صادقانه بازنشستگان برپا شده بود از 7 نفر از همکاران بازنشسته پژوهشکده و مرکز تحقیقات فرآوری آبزیان تقدیر به عمل آمد.
محمد صیادبورانی، رئیس پژوهشکده ضمن خیر مقدم به مهمانان با ابراز خرسندی به جهت حضور در بين همکاران بازنشسته پژوهشکده و مرکز تحقیقات فرآوری آبزیان اظهار داشت: همکاری با شما باعث افتخار ما در طی این سال ها بوده است.
وی در ادامه خواستار استفاده از تجربیات همکاران بازنشسته و عدم قطع ارتباط آن‌ها با پژوهشکده و استفاده از تجربیات علمی این همکاران بازنشسته در اطاق فکر شد.
در ادامه ایشان از خدمات صادقانه و مسئولانه همکاران بازنشسته تقدیر و تشکر کردند. در این مراسم معاونین پژوهشکده نیز از زحمات و خدمات صادقانه این عزیزان در طول سی سال خدمت قدردانی کرد و آرزوی موفقیت، سلامتی و شادکامی برای این همکاران داشت.
در بخش دیگری از این مراسم، سایر همکاران شاغل نیز در وصف این عزیزان نکاتی را بیان داشته و از همکاری صمیمانه آنها در طول دوران خدمت تشکرکردند.
در پایان همکاران پیشکسوت و بازنشسته نیز ضمن تقدیر از برگزاری این مراسم، به بیان خاطرات طول دوران خدمت پرداختند.
شایان ذکر است از تلاش ها و زحمات همکاران بازنشسته آقایان: سیدحسن جلیلی، بهمن محمدی تبار، یعقوبعلی زحمتکش، مهدی مومنی، محمودنوان مقصودی، حجت اله محسن پور، و محرمعلی رنجبر با اهدای لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود تقدیر به عمل آمد.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code