توسعه پایدار تولید میگوی پرورشی با نگاهی به بازار و اقتصاد تولید
جمعه 18 مرداد 1398

توسعه پایدار تولید میگوی پرورشی با نگاهی به بازار و اقتصاد تولید

کتاب های منتشره سال 95    |    1397 بازدید    |    سال انتشار: 1395    |    قیمت: 130000 ریال   

خلاصه:  در این کتاب چگونگي توسعه متوازن صنعت میگوپروری که نقش مهمی در افزایش تولید، اشتغال، تأمین غذای سالم، پدافند غیر عامل، ارزآوری و توسعه مناطق ساحلی در استانهای جنوبی و جنوب شرفی دریای خزر ایفاء می کند، مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است.

عنوان کتاب به زبان اصلی:
مؤلفین:‌ دکتر حسن صالحی
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب "توسعه پایدار تولید میگوی پرورشی با نگاهی به بازار و اقتصاد تولید" نتیجه پژوهش های دکتر حسن صالحی (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می باشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی دکتر مهدی مرتضوی انجام شده است که در 112 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
وجود استعدادهاي طبيعي و مزاياي بالقوه اقتصادي، اجتماعي ناشي از گسترش ميگوپروري موجب گرديد تا در دو دهه گذشته توسعه پرورش ميگو  در ايران به عنوان يكي از اولويتهاي برنامه هاي دوم ، سوم، چهارم و پنجم توسعه در زير بخش شيلات مطرح شود. توسعه تكثير و پرورش میگو همچنين نقش مهمي در افزايش تولید، اشتغال، تامین غذای سالم، پدافند غیرعامل، ارزآوري و توسعه مناطق ساحلی در استانهای جنوبی و جنوب شرقی دریای خزر ايفاء مي ‌كند. هر چند ممكن است ظرفيتهاي فيزيكي توسعه پرورش میگو در ايران روشن باشد. لذا، در این کتاب چگونگي توسعه متوازن این صنعت مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code