روشهاي آزمايشگاهي خون‌شناسي ماهي
چهارشنبه 23 مرداد 1398

روشهاي آزمايشگاهي خون‌شناسي ماهي

کتاب های منتشره سالهای 73 - 93    |    904 بازدید    |    سال انتشار: 1388    |    قیمت: 40000 ریال   

خلاصه:  این کتاب نياز محققين و كارشناسان و ساير متخصصان علوم دامپزشکي و شيلاتي را در زمينه خون شناسي ماهي و نيز لزوم شناخت تأثير مواد، داروها، عوامل زنده و غير زنده بر فاکتورهاي خوني كه رو به فزوني است را برطرف مي‌نمايد.

عنوان کتاب به زبان اصلی: روشهاي آزمايشگاهي خون‌شناسي ماهي
مؤلفین:‌ -دكتر مسعود حقيقي-
مترجمین:
دانلود کتاب:دانلود
کتاب " روشهاي آزمايشگاهي خون‌شناسي ماهي " نتیجه پژوهش ‌های مولف دکتر مسعود حقیقی (عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور) می¬باشد. همچنین ویراستاری علمی این کتاب از سوی عضو هیئت علمی موسسه (آقای دکتر مصطفی شریف روحانی) انجام شده است که که در 83 صفحه از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور منتشر شد.
در این کتاب لزوم شناخت تأثير مواد، داروها، عوامل زنده و غير زنده بر فاکتورهاي خوني كه رو به فزوني نهاده است، توضیح داده شده است و در سه بخش: مواد تشکيل دهنده خون، روش هاي جمع آوري خون و روش‌هاي هماتولوژي استوار است.
همچنین نياز محققين و كارشناسان و ساير متخصصان علوم دامپزشکي و شيلاتي را در زمينه خون شناسي ماهي و نيز لزوم شناخت تأثير مواد، داروها، عوامل زنده و غير زنده بر فاکتورهاي خوني كه رو به فزوني است را برطرف مي‌نمايد. اين کتاب بر سه بخش، مواد تشکيل دهنده خون، روش هاي جمع آوري خون و روش‌هاي هماتولوژي استوار است.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code